دسته‌بندی نشده

تولید گوشی سامسونگ Galaxy S22 FE ممکن است لغو شده باشد

طبق گزارش جدیدی که از کره منتشرشده است، سامسونگ ممکن است Galaxy S22 FE را لغو کرده باشد. ظاهراً این شرکت هنوز هیچ اقدامی برای توسعه این گوشی انجام نداده است و اکنون به نظر می‌رسد که به روشی مشابه سری گلکسی نوت لغو شود.

سامسونگ سرانجام گوشی موبایل گلکسی S21 FE را در ماه ژانویه پس از تأخیرهای متعدد که باعث عقب افتادن آن از عرضه اولیه ماه اکتبر بود، عرضه کرد. گلکسی S22 FE معمولاً باید از آن پیروی کند، اما به نظر می‌رسد که کلمه درخت انگور چیز دیگری را نشان می‌دهد.

همان‌طور که توسط افشاگر دوهیون کیم به نقل از منابع کره‌ای به اشتراک گذاشته‌شده است، به نظر می‌رسد سامسونگ ممکن است هیچ برنامه‌ای برای عرضه گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S22 FE در سال جاری نداشته باشد. به نظر نمی‌رسد که این نسخه دیرهنگام مانند S21 FE نیز عرضه شود، زیرا پست Naver روشن می‌کند که این‌یک لغو واقعی در همان مسیری است که Galaxy Note 21 انجام می‌دهد.

ظاهراً هیچ سیستم افزار توسعه‌ای برای موبایل سامسونگ Galaxy S22 FE وجود ندارد. طبق گزارش‌ها، سامسونگ هیچ تماسی روی SoC برای تأمین انرژی چنین دستگاهی ایجاد نکرده است. به نظر می‌رسد اولین بیت توسط افشاگر chunvn8888 تأیید شود که همچنین ادعا می‌کند گوشی سامسونگ Galaxy S22 FE در حال حاضر درحال‌توسعه نیست. این منبع با قاطعیت نتیجه‌گیری می‌کند که بعید است که گوشی سامسونگ گلکسی اس 22 FE برای اولین بار در سال جاری یا اصلاً عرضه شود.

لغو Galaxy S22 FE چندان غیرمنتظره نخواهد بود. همان‌طور که پیش می‌آید، تفاوت‌های سخت‌افزاری کمی بین مدل‌های FE و گلکسی اس معمولی وجود دارد. قیمت نیز فاکتوری نیست، زیرا گوشی Galaxy S22 پایه احتمالاً در زمان عرضه ارزان‌تر از گوشی موبایل سامسونگ Galaxy S22 FE فرضی شده است.

منبع: notebookcheck

دیدگاهتان را بنویسید