دسته‌بندی نشده

همکارس اپل با BOE برای صفحه نمایش آیفون 14

کارشناسان داخلی صنعت فاش کردند که اپل با سازنده نمایشگر چینی BOE قراردادی منعقد کرده است. ارزش این قرارداد 50 میلیون یوان است و برای 25 درصد از نمایشگرهای OLED که برای گوشی هوشمند آیفون 14 وانیلی تعیین شده است، است. BOE تنها پنل های 6.1 اینچی ارائه می دهد، به این معنی که آیفون 14 مکس بزرگ‌تر و آیفون پرو دوتایی همچنان منحصراً از صفحه‌نمایش‌های تولیدشده توسط ال‌جی و سامسونگ استفاده می‌کنند.

منابع رسانه‌ای چینی اشاره کردند که این اولین بار است که BOE پنل هایی را برای آیفون‌های نسل فعلی ارائه می دهد. سازنده نمایشگر نسخه‌های جایگزین و همچنین پنل هایی را برای آیفون‌های نسل قبلی تولید می‌کند.

این اطلاعات تنها هفته‌ها پس از گزارش‌هایی از کره جنوبی منتشر می‌شود که BOE همچنین در حال آماده‌سازی پنل‌های OLED برای آی‌پدها و مک‌بوک‌های آینده است. به‌منظور پاسخگویی به نیازهای اپل برای قراردادهای آتی، BOE کارخانه B16 خود را در سیچوان توسعه خواهد داد و آن را به توان مناسب موردنیاز برای تولید تعداد موردنیاز پنل های OLED مجهز خواهد کرد.

این گزارش همچنین یادآوری می‌کند که BOE بهترین سال خود را از زمان شروع کاربر روی چنین پانل‌هایی داشته است. نتایج سالانه نشان داد که BOE نزدیک به 60 میلیون OLED را افزایش داده است که 60 درصد افزایش‌یافته است و این شرکت را به رتبه اول در چین و رتبه دوم در جهان پس از رهبر مسلم سامسونگ ارتقا داده است.

منبع: gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید