اخبار موبایل

ویدئوهای گوشی موبایل های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو

با نزدیک‌شدن به تاریخ عرضه گوشی موبایل های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو شرکت گوگل، کاربری در توییتر دو ویدئو تبلیغاتی با عنوان «با پیکسل 6 گوگل آشنا شوید» انتشار داده است که در این ویدئوها خبر از اضافه‌شدن دو قابلیت‌ Magic Eraser (در اپلیکیشن گوگل فوتوز و قسمت Remove distractions قرار دارد)و Live Translate (در حال حاضر از‌ طریق برنامه گوگل لنز در‌دسترس قرار دارد) به گوشی‌ها می باشد.

قابلیت Magic Eraser معرفی شده ولی هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه تنها برای تبلیغ بوده یا واقعا برای حذف قسمت ناخواسته عکس به کار رفته وجود ندارد، قابلیت معرفی شده بعدی در این ویدئوها Live Translate است که با توجه به اطلاعاتی که در ویدئو منتشر شده استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به اینترنت ندارد و به اپلیکیشن‌های مکالمات و پیام‌رسان گوگل و تصاویر نیز اضافه شده است.

گوگل مانند تمامی ویدئوهایش از شعار For All You Are در این دو ویدئو هم استفاده نموده است و این نوید را به کاربران داده است که میتوانند تمامی رمز عبورهایشان را در یک صفحه و به صورت یکجا مدیریت کنند.

در این ویدئوها، حرفی از قابلیت‌های سخت‌افزاری گوشی پیکسل 6 پرو، مانند حسگر دوربین یا صفحه‌نمایش زده نشده و تمرکز گوگل بیشتر بر روی قابلیت‌های مشترک اضافه‌شده در این دو گوشی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید