دسته‌بندی نشده

LG V60 ThinQ اکنون اندروید 12 را در ایالات‌متحده دریافت می‌کند

ممکن است ال‌جی به‌طور کامل از بازار موبایل های هوشمند کناره‌گیری کرده باشد، اما این شرکت کره‌ای به طرز عجیبی درزمینهٔ پشتیبانی نرم‌افزار خوب عمل کرده است و نمی‌خواهد مشتریان خود را ناامید کند؛ بنابراین اعلام کرد که مدل‌های منتخب را به اندروید 12 و حتی به اندروید 13 به‌روزرسانی می‌کند و عرضه Velvet از قبل آغازشده است.

و اکنون یک دستگاه جدید ال‌جی به این حزب می‌پیوندد. ما در مورد LG V60 ThinQ در ایالات‌متحده صحبت می‌کنیم و به‌طور خاص آن واحدهایی که توسط T-Mobile فروخته‌شده‌اند. گزارش‌های متعددی در Reddit از افرادی که این دستگاه رادارند و به‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کرده‌اند، منتشرشده است.

البته این خبر فوق‌العاده‌ای است، اما نسبتاً عجیب است، زیرا گوشی ال‌جی V60 در هیچ‌یک از دو لیست دستگاه‌های واجد شرایط ال‌جی قرار نداشت. به نظر می‌رسد که شرکت فقط می‌خواهد ما را به‌طور مداوم غافلگیر کند – و ما اصلاً اهمیتی نمی‌دهیم.

به‌هرحال تغییرات به‌روزرسانی کوتاه و مبهم است، اما باید انتظار داشته باشید که همه‌چیزهای خوبی را که گوگل در نسخه اندروید 12 در سال گذشته بسته‌بندی کرده بود، بارنگ ال‌جی در بالای صفحه دریافت کنید. شما همچنین سطح وصله امنیتی مارس 2022 را دریافت می‌کنید که بدیهی است که فعلی نیست، اما آیا واقعاً می‌توانیم شکایت کنیم که شرکت صادرکننده آن را در دنیای تلفن‌های هوشمند ترک می‌کند؟

حجم دانلود این به‌روزرسانی 1.17 گیگابایت است، بنابراین شاید آن را فقط از یک شبکه به‌اندازه کافی سریع بگیرید. مثل همیشه، به‌احتمال‌زیاد عرضه مرحله‌ای است، بنابراین ممکن است چند روز دیگر طول بکشد تا به تمام واحدهای گوشی موبایل ال‌جی V60 که هنوز در طبیعت هستند برسد.

دیدگاهتان را بنویسید