اخبار موبایل

Pixel 4a از فروشگاه Google حذف شد

پس از چند هفته موجود نبودن در فروشگاه گوگل، Google Pixel 4a دیگر به طور رسمی در فروشگاه Google فهرست نشده است که توسط 9to5Google گزارش شده است.

Google Pixel 4a پس از چند ماه تأخیر در آگوست 2020 منتشر شد – در ابتدا انتظار می رفت در آوریل یا می همان سال وارد بازار شود. Pixel 4a فقط دارای اتصال 4G و صفحه نمایش 5.8 اینچی کوچکتر بود و چیپست میان رده Snapdragon 730G به آن عمر باتری عالی می داد. پیکسل 350 دلاری برای زمان خود یک ارزش شگفت انگیز بود.

Pixel 4a آخرین Google Pixel بود که در بازارهای بیشتری عرضه شد. با شروع پیکسل های 5G (4a 5G و 5)، گوگل به شدت عرضه آنها را به بازارهای کلیدی از جمله ایالات متحده و ژاپن محدود کرد. کمبود جهانی قطعات و محدودیت های زنجیره تامین، تولید و فروش پیکسل های کافی را برای گوگل دشوارتر کرده است.

Google Pixel 5a 5G ارزان‌ترین پیشنهاد Google Pixel در حال حاضر است. این محصول با قیمت 449 دلار به فروش می رسد و اگر آن را با طرح Google Fi در ایالات متحده خریداری کنید، می توانید آن را با قیمت 299 دلار خریداری کنید. به هر حال، انتظار می رود گوگل دستگاه تاشو خود را در سال جاری عرضه کند، اما ما همچنین انتظار داریم که در سال جاری میلادی (و قبلاً شاهد افشای برخی از آن ها) پیکسل 6a باشیم. با توجه به زمان‌بندی دو پیکسل قبلی سری a، ممکن است انتظار داشته باشیم که چنین پیکسلی در ماه آگوست وارد بازار شود، اگرچه شایعات به عرضه آن در ماه مه اشاره کرده‌اند – ما نمی‌دانیم که آیا گوگل قصد دارد آن را در بازارهای بیشتری عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید